اخبارواطلاعیه ها

اخبار

اخبار (3)

موضوعی که شاید بیشتر خریداران با آن مواجه هستند تفاوت در قیمت تین کلاینت های موجود در بازار است که این امر باعث سردرگمی خریداران و در بعضی مواقع اشتباه در خرید آنها می باشد.

برای روشن شدن مطلب یک مدل از تین کلاینت های موجود و پرفروش بنام ASUS J1900 رو مورد بررسی قرار می دهیم.

فروشندگان مختلف برای این دستگاه در بازار، قیمت های متفاوتی رو اعلام می کنند.

این دستگاه در رنج قیمت حدودا 970 هزار تومان تا 1150 هزار تومان اعلام می شود.

متاسفانه خریداران به علت نداشتن اطلاعات کافی و فقط با استناد بر قیمت،  خرید دستگاه ارزان قیمت را ترجیح می دهند.

 

واقعا تفاوت و اختلاف قیمت به خاطر چیست؟؟

 

1- موضوع گارانتی:

اکثر فروشندگان ادعای گارانتی دستگاه را به راحتی مطرح می کنند و حتی در مواردی مشاهده می شود که فروشنده یک سال گارانتی تعویض اعلام می کند.

در این حالت ابتدا باید ببینیم شرکتی که گارانتی یک ساله تعویض به مشتری اعلام می کند آیا دارای مجوز خدمات پس از فروش از شورای عالی انفورماتیک دارد؟ اگر جواب منفی باشد پس به راحتی ادعای گارانتی را مطرح خواهد کرد (گارانتی فروشگاهی ) و در زمان بروز مشکل برای دستگاه مشتری، به راحتی با ادعای اینکه دستگاه شما به علت نوسان برق آسیب دیده، از ارائه خدمات گارانتی سر باز می زند.

2- قطعات مصرفی:

شرکت هایی که با قیمت پایین تر اقدام به فروش می کنند از چه برندی برای قطعاتی مانند SSD و RAM استفاده می کنند.

تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده، مشخص کرده که این فروشندگان به خاطر جبران قیمت پایین خود، از برندهای no name و بی کیفتی همچون Kingspec استفاده می کنند.

در حالی که فروشندگان معتبر که به دنبال رضایت مشتریان خود هستند برای SSD از برندهای معروفی همچون: ADATA - PIONEER - APACER - WD GREEN و ... استفاده می کنند که علاوه بر گارانتی شرکت فروشنده، دارای گارانتی شرکت های معتبری همچون: آواژنگ - آونگ - لایف سرویس و ... می باشند.

علاوه بر بحث کیفیت، مهم ترین تفاوت SSD های معتبر و no name در سرعت خواندن و نوشتن شدن اطلاعات نیز هست.

در مورد RAM، نیز شرکت های معتبر معمولاً از برندهای معروفی همچون ADATA ، Geil ، Kingston ، Samsung و... استفاده می کنند که این رم ها از لحاظ انتقال اطلاعات نسبت به رم های Kingspec از سرعت بالاتری برخوردار هستند.

3- تفاوت در پاوربرد (Power Board):

شرکت هایی که با قیمت پایین، محصول مورد بحث رو ارائه می کنند از پاوربرد هایی با خازن های معمولی استفاده می کنند در حالی که خازن پاوربرد های خوب بصورت solid می باشند که در مقابل جریان برق مقاومت بیشتری دارند و دارای طول عمر بالاتری هستند.

همچنین علاوه بر طول عمر بالا، در پاوربردهای solid از نوسانات برق و وارد شوک به مادربرد (خرابی مادربرد ) جلوگیری می شود.

تنها با مقایسه چند مورد تفاوت های قیمت اعلامی توسط فروشندگان کاملا مشخص می باشد.

امیدواریم خریداران محترم با انتخابی درست و آگاهانه اقدام به خرید نمایند.

آدرس جدید شرکت تین آوا سیستم

منتشرشده در اخبار

بدینوسیله اعلام میگردد که نشانی شرکت به شرح ذیل تغییر یافت:

    فلکه دوم صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان سازمان آب شرقی، ابتدای خیابان کوهدشت، پلاک 12، طبقه سوم شرقی، شرکت تین آوا سیستم 

تلفن های تماس:

    70 40 4422 (021)
    29 71 4422 (021)
    92 71 4422 (021)
    UPT Number: 80808000

شرکت تین آوا سیستم فروش، گارانتی و خدمات پس از فروش انواع تین کلاینت، زیرو کلاینت، مینی پیسی و پاور کلاینت در ایران 

 نظر به اینکه اخیرا مشاهده گردیده است؛ برخی شرکت ها و فروشندگان که فاقد صلاحیت های لازم و مجوزهای مورد نیاز هستند و اقدام به توزیع و فروش تین کلاینت و زیروکلاینت فاقد اصالت، گارانتی و بدون نام و نشان و بی کیفیت به خصوص در تامین مادربرد که اصلی ترین قطعه است، میکنند .
لذا به اطلاع می رساند کلیه قطعات مورد استفاده در دستگاه های تولیدی شرکت تین آوا سیستم از برند های مطرح و با کیفیت و قیمت مناسب تامین می گردد، خواهشمند است مشتریان محترم مراقب افراد شیاد و سود جو باشند .

tel logo با ما تماس بگیرید : 4070 4422